Ви є тут
Що таке Хостел
У перекладі з англійської "хостел" - це гуртожиток. Гуртожиток в нашому розумінні за багато років придбало негативний відтінок. Тому, говорячи про сучасні гуртожитки-готелі західного зразка, зручніше все-таки користуватися мовою оригіналу. Тоді не виникатиме небажаних асоціацій із брудними сходами, непрацюючою сантехнікою й іншими "достоїнствами" радянських гуртожитків. Як правило, економічні готелі мають номери різної місткості (від 2-х до 7-ми) зі зручностями в номері або в блоці на кілька кімнат, і так звані dormitories - кімнати, розраховані на 10-20 чоловік (із загальними зручностями в коридорі ). Зрозуміло, чим менше зручностей, тим менше ви платите. Згідно з обмеженнями, встановленими Міжнародною федерацією, наявність у хостелі гарячої і холодної води обов'язково. Постільна білизна часто видається за додаткову плату.
Сніданок може бути включений у вартість проживання, або ж в хостелі буде кухня, де постояльці зможуть приготувати їжу самостійно. Одна з важливих деталей - в хостелі повинні бути шафки які зачиняються, або приміщення, що охороняється, в якому можна залишити речі і до якого клієнт буде мати доступ в будь-який час.
У багатьох хостелах за кордоном не можна курити, в деяких хостелах молодих людей не пустять на один поверх з жінками, в деяких не можна приходити після 12 ночі, а в деяких - залишатися після 11 ранку, тому що в цей час підлоги і туалети піддаються найжорстокішій санітарній обробці. Практично у всіх хостелах виділяються окремі номери для проживання чоловіків і жінок, хоча в деяких готелях може бути запропоноване і змішане розміщення "mix" при наявності в кімнаті роздягалень.
"Високий сезон" для хостелів триває з травня по вересень, оскільки основні постояльці - студенти, які подорожують під час канікул. В цей час хостельна база розширюється за рахунок використання для розміщення туристів студентських гуртожитків. Зазвичай в хостелі зупиняються на два-три дні, а потім їдуть далі, у наступне місто чи країну.
Не всі постояльці хостела - студенти. Це можуть бути активні мандрівники, просто звикли до самостійного вивчення країни і здатні самі застелити своє ліжко. Подібне обмеження (вік постояльців не повинний перевищувати 26 років) діє в Баварії, де цього вимагає місцеве законодавство. Хостели відрізняються від готелів не тільки ціною, але й атмосферою. На відміну від готелю, де люди розходяться по номерах, у хостелі така ситуація просто немислима. Там є спеціальні кімнати для спілкування, куди може прийти будь-який постоялець, щоб познайомиться з ким-небудь. Хостел-рух об'єднує всіх прихильників подорожей без нічого, незалежно від їх віку, національності, кольору шкіри, релігії, статі чи політичних переконань.
Итоги конкурса на лучший вирусный ролик на тему хостелов
1 Место
Куренкова Катерина и ее ролик, который был снят в хостеле Дрим хаус (Dream house)
2 место
Алексей Северин и ролик, который был снят в хостеле Як Олимпик (Yak Olympic)
3 место
Курьян Никола и ролик, который был снят в хостеле Дарвин хаус (Darwin house)
Почетный призовые места:
Анна Иваненко и ролик, который был снят в хостеле Риали Сентрал (Really Central)
Сия Титова и ролик, который был снят в хостеле Як Олимпик (Yak Olympic)