Kyiv Tourism Awards 2018

Розпочався прийом заявок до участі в щорічній церемонії нагородження кращих в туристичній сфері Києва "Kyiv Tourism Awards 2018"

Кyiv Tourism Awards - щорічна церемонія з нагородження кращих представників туристичного бізнесу міста Києва та Київського регіону.

Розміщення в хостелах для груп

Шановні гості! Якщо Ви плануєте відвідати фестиваль, змагання, конференцію в м. Києві, пропонуємо розмішення груп від 500 до 1000 осіб одночасно!

Передоплата за проживання стягується в розмірі 30% від загальної вартості. При бронюванні в період травневих свят - 50% від загальної вартості (якщо інші умови не передбачені хостелом).

Хостеллінг-Україна не бере плату за оформлення бронювання. Сума, утримана як передоплата, буде перерахована в хостел (готель) як оплата Вашого проживання.

При скасуванні бронювання за 3 доби до заїзду, передоплата - повертається. Пізніше цього терміну або у разі не заїзду передоплата не повертається. При бронюванні на період травневих свят повернення передоплати можливо тільки при відміні за 10 днів до заїзду.

Бронювати номер

Ваші контакти
Оберіть хостел і комнату
Час